www.dynamojelimani.cz
Úvod >  Pánská >  Obuv >  Běžecká Obuv >  NB Ocelové V3 Běžecká Obuv Modrý Outlet

Kategorie

NB Ocelové V3 Běžecká Obuv Modrý Outlet

NB Ocelové V3 Běžecká Obuv Modrý Outlet

  • Kód: produktu: 69821340712

Stejně Jako Legendární Závod, Který Je Pojmenován, Je Pánský Leadville V3 Především O Vytrvalosti V Nejtěžších Klimatických Podmínkách. Tato Robustní Stezka Běžecká Bota Pro Muže Je Připravena Ke Spuštění Všude, Kde Se Odvážíte S Vibram & Reg; Podešev Pro Trakci, Odpružení Revlite Pro Pohodlí A Venkovní Funkce. Žádná Stezka Není Příliš Tvrdá. Žádný Terén Příliš Hrubý. Zašpičatělý Jazyk, Chránící Špička A Trvanlivá Síťovaná Horní Část Pomáhá Udržet Stopy Po Stopách, Zatímco Dvě Odpružovací Technologie, N2 V Přední Části Nohy A Mezipodešev Revite S Plnou Délkou Poskytují Pohodlí, Které Vám Pomůže Pokračovat. Hory Se Určitě Setkaly Se Svým Zápasem V Této Běžecké Botě Pro Muže.
Hmotnost: 293 G (10,4 Oz)
Podešev Vibram® Poskytuje Maximální Povrchový Kontakt A Vícesměrnou Trakci. Vibram Je Registrovaná Ochranná Známka Společnosti Vibram Spa Všechna Práva Vyhrazena < / br> Kaučuková Směs Toe Protect ™ Poskytuje Výztuhu A Chrání Před Živly.
Inovativní Mezipodešev Revlite Poskytuje Vynikající Odezvu A Trvanlivost Při 30% Lehčí Hmotnosti Než Jiné Pěny Se Srovnatelným Výkonem
N2 & Reg; Nízkotlaká Technologie Odpružení Je Citlivým, Trvanlivým A Udržitelným Odpružením V Provedení S Nízkým Profilem.
Fantomfit Je Svršek S Kosterní Konstrukcí, Který Poskytuje Ultra Lehkou Podporu A Přizpůsobení. Je Vytvořen Spojením Dvou Extrémně Tenkých Materiálů S Procesem Bez Šití.
8 Mm Pokles: Díky Odchylkám Vytvořeným Během Vývojových A Výrobních Procesů Jsou Všechny Odkazy Na 8 Mm Pokles Přibližné
3/4 Jistá Krajka < / br> Mediální Pošta Umístěná Na Vnitřní Straně Obuvi, Která Zabraňuje Přerození
Odpor Odolný

2,029.4 CZK  1,566.2 CZK
Ušetříte: 23% z ceny

Vyberte prosím:
decreaseincrease